Konkurs fotograficzny Najpiękniejsze drzewo mojej okolicy

Z okazji zbliżającego się Światowego Dnia Drzewa (10 października) Samorząd Uczniowski zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym pod hasłem Najpiękniejsze drzewo mojej okolicy.

Celem Konkursu jest zwrócenie uwagi na rolę drzew w naszym życiu oraz wzmocnienie świadomości ekologicznej. Kształtowanie i rozwijanie wśród uczniów zainteresowań fotografią. Uwrażliwienie na piękno otaczającego nas świata i zachęcenie do jego utrwalania w fotografii.

Konkurs adresowany jest do uczniów klas 4-8 naszej Szkoły.

Prace konkursowe powinny mieć postać fotografii kolorowych lub czarno-białych. Uczestnik konkursu dostarcza jedną fotografię wykonaną w wersji papierowej w formacie 13x18cm.

Prace konkursowe należy dostarczyć w terminie do dnia 31 października do p. Anny Kowalskiej (sala 8) lub p. Daniela Stawskiego (sala 11).

Podczas oceny prac konkursowych komisja będzie brała pod uwagę:
– zgodność pracy z tematyką konkursu,
– oryginalność i kreatywność w ujęciu tematu,
– walory artystyczne fotografii.
Fotografie powinny być wykonane indywidualnie, muszą być fotografiami autorskimi, nienagrodzonymi wcześniej w innych konkursach.

Najciekawsze prace zostaną nagrodzone.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie!

Opiekunowie SU:
Anna Kowalska