Wioślarski Tytan Warszawy

SP 318 NAJLEPSZA NA URSYNOWIE

W środę (29.11) w hali przy ulicy Hawajskiej odbyła się IX edycja dużej imprezy sportowej dla uczniów szkół podstawowych pod nawą „Wioślarski Tytan Warszawy”. Reprezentacje ursynowskich szkól rywalizowały między sobą, sprawdzając swoje umiejętności na ergometrach wioślarskich. Młodzi zawodnicy walczyli w wyścigach indywidualnych i sztafetowych. Prowadzona była też klasyfikacja drużynowa, w której sumowane były wyniki (przepłynięty dystans) uczniów danej szkoły.

Uczniowie naszej szkoły okazali się najlepsi w obu klasyfikacjach drużynowych. Drużyna SP 318 w znakomitym stylu wygrała rywalizację sztafet i wywalczyła I miejsce. Także  klasyfikacja generalna potwierdziła, że tego dnia nie mieli sobie równych.

Oprócz sukcesów zespołowych znalazły się też znakomite wyniki indywidualne. Ośmioro naszych uczniów, dzięki świetnym startom zakwalifikowało się do finałów warszawskich, które odbędą się 13 grudnia.

KLASY 8

I miejsce – Nikita Koliadych   II miejsce – Paweł Narczewski III miejsce – Liliana Fijałkowska

KLASY VII

I miejsce – Kacper Szwarczewski  II miejsce – Oliwia Sabała V miejsce – Andrii Povoroznyk